Türk Futbol Forum
Milan Tanıtım Hosgeldiniz
1-Foruma Moderatör Alımları Başladı.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Eğlence ve Bilginin Çıkış Noktası Burası.
4- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %40 'dır.
5- Çıkış İçin "Do not display again" Tuşunu Tıklayınız
İYİ FORUMLAR
Türk Futbol Forum
Milan Tanıtım Hosgeldiniz
1-Foruma Moderatör Alımları Başladı.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Eğlence ve Bilginin Çıkış Noktası Burası.
4- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %40 'dır.
5- Çıkış İçin "Do not display again" Tuşunu Tıklayınız
İYİ FORUMLAR
Türk Futbol Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk Futbol Forum - En İyi Türk Futbol Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Milan Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Ultimate7
Webmaster
Webmaster
Ultimate7

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 34
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Niğde

Milan Tanıtım Empty
MesajKonu: Milan Tanıtım   Milan Tanıtım EmptyCuma Ekim 01, 2010 12:53 am

Associazione Calcio Milan, yaygın kullanılan kısa ismiyle Milan; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da kurulan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kulübü. 1899 yılında kurulmuş ve geçmişinin büyük bir kısmında birinci sınıf İtalyan futbol kulüpleri arasında yer almıştır.Bugünkü bilinen ismiyle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ni yedi kez kazanmıştır, yalnızca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu kupada Milan'dan daha başarılı olmuştur (9 kez kazanarak). [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]/[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nı dört kez kazanmıştır. Yine bu alanda da bir rekora imza atmıştır.Milan'ın diğer önemli başarıları arasında [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'sı (beş kez) ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (iki kez) bulunmaktadır. Ancak hiç [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nda final oynayamamışlardır. (Yalnızca iki yarı final oynamışlardır.) Lokal başarıları ise, beş kez [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve beş kez de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'dır. Ayrıca AC Milan, Avrupa futbolunun en büyük ve prestijli 18 takımını temsil eden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] organizasyonunun kurucu üyesidir. Ancak organizasyon günümüz itabariyle kendini feshetmiştir.Kendi evlerindeki maçlarını Stadio Giuseppe Meazza olarak da bilinen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da oynarlar. Stad, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] takımıyla paylaşımlı kullanılır. 120,018 kapasitesiyle İtalya'nın en büyük stadıdır.Bu stadın yapı planı 196,879 kişiliktir ancak Uefa standartlarının üzerine çıktığı için izin verilmemeiştir.
JokeЯ
Webmaster
Webmaster
JokeЯ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 124
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/09/10
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : Tekirdağ

Milan Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Milan Tanıtım   Milan Tanıtım EmptyCuma Ekim 01, 2010 12:58 am

Bilgi İçin Sağol Wink